Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Wycieczka szkolna Budapeszt i Szentendre / 3 dni

Węgry / Budapeszt / Budapeszt / Węgry / Szentendre / Szentendre

Wycieczka szkolna Budapeszt i Szentendre / 3 dni

Profil: dla szkół, zagraniczne

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 12 263 46 91
  • kom. 575 800 970
  • Pon - Pt: 10.00 - 18.00

Opis:

1 dzień

Wyjazd w godzinach wczesno-porannych., Przyjazd do Budapesztu. Spotkanie z przewodnikiem, obiekty z zewnątrz: Pest – Plac Bohaterów, Zamek Vajdahunyad, najcieplejsze termy kraju – Széchenyi Fürdő, Lasek Miejski, Aleja Andrássyego – reprezentacyjna aleja Budapesztu, Bazylika Św. Stefana, Parlament. Buda – Wzgórze Zamkowe, Baszty Rybackie, Plac Św. Trójcy, Kościół Macieja, zaplecza hotelu Hilton z ruinami klasztoru Dominikanów, Cukiernia Sissi, Pałac Budański, Pałac Prezydencki. Rejs statkiem po Dunaju. Przyjazd do obiektu noclegowego, obiadokolacja i nocleg.

 

2 dzień

Śniadanie, przejazd do Szentendre. Urokliwe miasteczko przy zakolu Dunaju, charakteryzuje się wąskimi uliczkami, krętymi zaułkami, nieregularnymi placykami oraz kolorowymi domkami z gankami i przybudówkami. Spotkanie z przewodnikiem, z zewnątrz: barokowy ryneczek i kościółek z XIII wieku. Wejście do jedynego na Węgrzech Muzeum Marcepana. Każdy otrzymuje przy wejściu kulkę z masy marcepanowej na skosztowanie. W muzeum zobaczyć można prześliczne eksponaty z marcepana, jest tam również sklep, gdzie można zakupić wiele pyszności. Przyjazd do obiektu noclegowego, obiadokolacja i nocleg.

 

3 dzień

Śniadanie i wykwaterowanie się. Ciąg dalszy zwiedzania Budapesztu z przewodnikiem, z zewnątrz: Wyspa Św. Małgorzaty, oglądanie ruin klasztoru Św. Małgorzaty z XIII wieku, grającej fontanny, zwierzyńca, bajkowych klombów, japońskich ogródków, itp. Góra Gelerta. Zakończenie zwiedzania na Hali Targowej, która jest mekką dla turystów, można tam kupić pamiątki z Budapesztu. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.

W cenie:

  • transport autokarem
  • opłaty drogowe i parkingowe
  • 2 noclegi
  • wyżywienie: 2 obiadokolacje oraz 2 śniadania,
  • bilety wstępu do: Muzeum Marcepana w Szentendre,
  • rejs statkiem po Dunaju
  • przewodnika miejskiego
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek VAT

Uwagi:

Wszyscy uczestnicy muszą posiadać dowód osobisty lub paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu.

Oferta dla szkół - wycieczka klasowa czterodniowa, dla grup zorganizowanych.

Plan:

Galeria:

Wycieczka szkolna Budapeszt i Szentendre / 3 dni/1
Wycieczka szkolna Budapeszt i Szentendre / 3 dni/2
Wycieczka szkolna Budapeszt i Szentendre / 3 dni/3
Wycieczka szkolna Budapeszt i Szentendre / 3 dni/4
Wycieczka szkolna Budapeszt i Szentendre / 3 dni/5

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...

Pod czujnym okiem kancelarii