Główna  /  Wycieczki  /  Krajowe

Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni

Polska / podkarpackie / Solina

Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni

Profil: dla szkół, zielona szkoła

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 12 263 46 91
 • kom. 575 800 970
 • Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Opis:

1 dzień

Wyjazd z miejsca wskazanego przez Klienta. Przejazd do Krosna. Zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła. Obiekt w sposób interaktywny prezentuje tematykę szklanej twórczości i hutnictwa szkła. Zwiedzający będą mieli okazję poznać tajniki technik produkcyjnych i zdobniczych. Następnie przejazd nad Jezioro Solińskie i rejs statkiem. Po nim przejście na zaporę w Solinie, z której nie tylko rozciągają się piękne widoki, ale pełni również formę deptaka. Czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do miejsca noclegowego. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

2 dzień

Śniadanie. Przejazd na parking w Ustrzykach Górnych. Przejście z przewodnikiem czerwonym szlakiem Połoniny Caryńskiej. Zejście ze szlaku w Brzegach Górnych. Połonina Caryńska nazywana jest najpiękniejszym szlakiem w Bieszczadach. Dzięki swoim przepięknym widokom i łatwym dostępem skrada serca wszystkich odwiedzających. Przejazd do miejsca zakwaterowania na obiad. Czas wolny. Wieczorem ognisko integracyjne i nocleg.

 

3 dzień

Śniadanie. Przejazd do Majdanu.  Przejazd  Bieszczadzką Kolejką Leśną do Balnicy. Trasa przebiega przez przyczółki mostowe z kamienia, które są widoczne w kilku miejscach, szczególnie na odcinku do Solinki. Następnie na uczestników będzie czekała specjalnie stworzona dla grupy gra terenowa, aby w sposób aktywny mogli poznać teren i historię Bieszczad. Dzieci będą szukać skarbu, który po zdobyciu będzie należał do nich. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

 

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Parku Rozrywki Tajemnicza Solina, gdzie na uczestników będzie czekało zwiedzanie obiektu z animatorem, który przybliży dzieciom fascynujące legendy i historię Bieszczad, a także przeprowadzi gry i zabawy sensoryczne. Uczestnicy odbędą również niezapomnianą podróż koleją gondolową i wejdą na wieżę widokową, skąd będą mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Bieszczad. Następnie grupa uda się do Wiejskiego Zoo – Sielskiego Parku Rozrywki Berezka. Zwiedzanie miejsca zamieszkałego przez króliki, cielaczki, koniki, osiołki i inne zwierzęta, które można głaskać do woli, a także udział w zabawie w formie wiejskich zawodów, po których każde dziecko otrzyma dyplom gospodarza. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

 

5 dzień

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Muzeum Przyrodniczego Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolych, gdzie uczestnicy spotkają się z przewodnikiem, który oprowadzi ich po wystawie i opowie wiele  ciekawostek o faunie i florze Bieszczad. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w miejsce zbiórki.

W cenie:

 • transport autokarem
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • 4 noclegi
 • wyżywienie: 4 obiadokolacje,  4 śniadania
 • ognisko
 • bilety wstępu: Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, rejs statkiem, Bieszczadzki PN, Bieszczadzka Kolejka Leśna, gra terenowa, Park Rozrywki Tajemnicza Solina, Wiejskie Zoo – Sielski Park Rozrywki Berezka, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego
 • animator, przewodnicy i przewodnik górski
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie NNW
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy
 • podatek VAT

Uwagi:

Oferta dla szkół - wycieczka klasowa pięciodniowa, dla grup zorganizowanych.

Plan:

Galeria:

Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/1
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/2
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/3
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/4
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/5
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/6
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/7
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/8
Zielona Szkoła Bieszczady / 5 dni/9

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...

Pod czujnym okiem kancelarii