WERSJA 2 DNIOWA

Ramowy program wycieczki:

1 dzień:
Wyjazd z miejsca wskazanego przez Klienta o godz. 07:00. Przejazd do WROCŁAWIA. Pierwszy punkt programu to Panorama Racławicka – obraz o wymiarach 114 x 15 m z 1894 roku z Lwowa, przywieziony po wojnie do Wrocławia; po 24 latach udało się zbudować pawilon dla jego ekspozycji, która jednak była możliwa dopiero po dalszych 15 latach; obraz przedstawia pierwszą bitwę insurekcji kościuszkowskiej stoczoną z wojskami rosyjskimi pod Racławicami. Po zwiedzaniu Panoramy Racławickiej spotkanie z przewodnikiem, spacer po Wrocławiu, w programie m.in.: Ostrów Tumski – najstarsza, zabytkowa część Wrocławia, Katedra, Kościół św. Krzyża, Kościół Najświętszej Marii Panny z okazałą szopką. Następnie przejście na Stare Miasto: Hala Targowa – obiekt z 1908 roku, perełka architektury, ulica Grodzka – klasztory Franciszkanów / Norbertanek, Klarysek / Urszulanek, Krzyżowców z Czerwoną Gwiazdą, Ossolineum, Uniwersytet i Kościół Imienia Jezus – wnętrza godne uwagi: Aula Leopoldina – perła baroku, Oratorium Marianum, Muzeum Uniwersyteckie, Wieża Matematyczna – panorama miasta, Więzienie Miejskie, Jatki Miejskie, Kościół św. Elżbiety, Kamienice Jaś i Małgosia, Rynek Starego Miasta, fontanna. Przejazd do Hydropolis – stała wystawa edukacyjna we Wrocławiu poświęcona wodzie. Powstała w 2015 roku w budynku z 1893 roku, wzniesionym jako podziemny zbiornik na wodę dla wrocławskich wodociągów. Przejazd do hostelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.


2 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie z hostelu. Zwiedzanie ZOO założonego w 1865 roku oraz Afrykarium otwartego w 2014 roku, przedstawiającego różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Lądu. Następnie Hala Stulecia (z zewnątrz), znajdująca się na Liście UNESCO. Przed wyjazdem w drogę powrotną obiad. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

 • przejazd klimatyzowanym autokarem,
 • opłaty drogowe i parkingowe,
 • 1 nocleg w hostelu,
 • wyżywienie: 1 obiadokolacja, 1 śniadanie, 1 obiad w dniu powrotu,
 • opiekę pilota oraz przewodnika lokalnego,
 • bilety wstępu: Hydropolis, ZOO + Afrykanarium, Panorama Racławicka,
 • ubezpieczenie,
 • podatek VAT.
WERSJA 3 DNIOWA

Ramowy program wycieczki:

1 dzień:
Wyjazd z miejsca wskazanego przez Klienta. Przejazd do WROCŁAWIA. Pierwszy punkt programu to Panorama Racławicka – obraz o wymiarach 114 x 15 m z 1894 roku z Lwowa, przywieziony po wojnie do Wrocławia; po 24 latach udało się zbudować pawilon dla jego ekspozycji, która jednak była możliwa dopiero po dalszych 15 latach; obraz przedstawia pierwszą bitwę insurekcji kościuszkowskiej stoczoną z wojskami rosyjskimi pod Racławicami. Po zwiedzaniu Panoramy Racławickiej spotkanie z przewodnikiem, spacer po Wrocławiu, w programie m.in.: Ostrów Tumski – najstarsza, zabytkowa część Wrocławia, Katedra, Kościół św. Krzyża, Kościół Najświętszej Marii Panny z okazałą szopką. Następnie przejście na Stare Miasto: Hala Targowa – obiekt z 1908 roku, perełka architektury, ulica Grodzka – klasztory Franciszkanów / Norbertanek, Klarysek / Urszulanek, Krzyżowców z Czerwoną Gwiazdą, Ossolineum, Uniwersytet i Kościół Imienia Jezus – wnętrza godne uwagi: Aula Leopoldina – perła baroku, Oratorium Marianum, Muzeum Uniwersyteckie, Wieża Matematyczna – panorama miasta, Więzienie Miejskie, Jatki Miejskie, Kościół św. Elżbiety, Kamienice Jaś i Małgosia, Rynek Starego Miasta, fontanna. Przejazd do hostelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.


2 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie ZOO założonego w 1865 roku oraz Afrykarium otwartego w 2014 roku, przedstawiającego różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Lądu. Następnie Hala Stulecia (z zewnątrz), znajdująca się na Liście UNESCO. Przejazd do Hydropolis – stała wystawa edukacyjna we Wrocławiu poświęcona wodzie. Powstała w 2015 roku w budynku z 1893 roku, wzniesionym jako podziemny zbiornik na wodę dla wrocławskich wodociągów. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.


3 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do AquaParku. Pobyt 3h na basenie. Następnie powrót na miejsce zbiórki.

Cena zawiera:

 • opłaty drogowe i parkingowe,
 • transport klimatyzowanym autokarem
 • 2 noclegi w hostelu,
 • opiekę przewodnika lokalnego,
 • bilety wstępu: Hydropolis, ZOO + Afrykarium, Panorama Racławicka, AquaPark (3h),
 • opiekę pilota,
 • ubezpieczenie NNW do 7.000 zł (Signal Iduna S.A.),
 • podatek VAT.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną – skorzystaj z formularza kontaktowego.

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wszystkie szczegóły.